41-940 Piekary Śląskie, ul. Podmiejska 12
Telefon:   +48 505 999 627

POKÓJ DWUOSOBOWY


Opis pokoju:

Dostępne są dwa rodzaje pokoi dwuosobowych:
pokój typu TWIN (dwa oddzielne łóżka) oraz pokój typu DOUBLE (jedno wspólne łóżko małżeńskie)*.
W każdym pokoju znajdują się również: szafki nocne, biurko z dostępem do gniazdka 220V oraz gniazdka internetowego, półka na bagaż oraz szafa. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. W łazience znajduje się wanna z prysznicem, komplet ręczników oraz podstawowe kosmetyki.

* Przy rezerwacji prosimy o podanie typu pokoju.Pokój dwuosobowy Twin Pokój dwuosobowy Twin Pokój dwuosobowy Twin Pokój dwuosobowy Double Pokój dwuosobowy Double Pokój dwuosobowy Double Lazienka Pokój dwuosobowy Double Pokój dwuosobowy Double


Witamy w "Wiktorii"!

Rodzinny obiekt z wielkim sercem.
Prowadzony od 2008 roku zajazd Wiktoria to elegancki i komfortowy obiekt o stylowej architekturze i dogodnej lokalizacji dla zmotoryzowanych Gosci. Miesci sie on w Piekarach Slaskich, w niedalekim sasiedztwie centrum miast Piekary Slaskie (1,5 km) i Bytom (5 km), autostrady A1 oraz Obwodnicy Bytomia. Dzieki polozeniu tuz przy wezle autostrady A1, droga na lotnisko Katowice-Pyrzowice nie przekracza 10 minut. Natomiast bliskosc Obwodnicy Bytomia sprawia, ze bez trudu mozna skierowac sie w strone Katowic (do centrum w 25 min) i Krakowa, badz Gliwic (do centrum w 15 min) i Wroclawia.

Czytaj dalej

Wirtualny Spacer

hotel piekary slaskie

Zapraszamy do obejrzenia naszego obiektu w panoramicznej perspektywie.


Zobacz